Tutunamayanlar Çevrimiçi 1.Bölüm Fragmanı

Tutunamayanlar Çevrimiçi 1.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Tutunamayanlar Çevrimiçi dizisinin yeni bölümü 21 Nisan Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Doğu Demirkol, Ece Çeşmioğlu ve Zafer Algöz gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Tutunamayanlar bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/901jw

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Salgın yüzünden evlerine kapanan kahramanlarımız birbirleri ile olan iletişimlerini cep telefonlarından yaptıkları görüntülü aramalarla sağlamaya çalışırlar… Tarık bir türlü İrem’e ulaşamamaktadır ve Lütfü ile İlhan’dan yardım almaya çalışır. Bu sırada aralarında ilginç diyaloglar yaşanır. Evde canı sıkılan Lütfü, İmtiyaz’ın kendine verdiği zorlu bir göreve başlar.

“On iki bin yaşında olan” İlhan, salgın tehlikesi geçene kadar evinde kalmaya karar verir. Bu süreçte sosyal medyayı keşfeden İlhan, sosyal medya bağımlısı olma yolunda hızla ilerler.

Yaşamış olduğumuz bu olağanüstü günlerde, izleyiciler ile aynı koşullarda bulunan oyuncuların, bu sırada başlarına gelen komik olaylar, en eğlenceli haliyle izleyicilere aktarılacak.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.